Nyhet

Glassigt värre!

Av 16 december, 2020 No Comments

Bäste medlem! 

Triumf Glass har valt att säga upp vårt gemensamma avtal med slutdatum 2020-12-31 vilket innebär att rabatter och deras sortiment kommer att försvinna ur vårt anbudssortiment 2021-01-01. Vi jobbar redan idag med SIA GLASS och kan därför erbjuda deras sortiment till er som idag handlar av Triumf Glass. Vid byte av glass leverantör från Triumf Glass till SIA GLASS erbjuds även glassbox och säljmaterial.
Mer info i bifogat informationsblad.

SIA GLASS sortiment finns att handla hos våra samarbetsgrossister Martin & Servera och Axfood Snabbgross.

Kontakta gärna er säljrepresentant om ni vill ha mer info.
Josef Yildiz, josef@krogdirekt.com, 070-956 53 56, Östergötland, Närke

Thomas Björklund, thomas@krogdirekt.com 070-841 37 01, Östergötland, Småland

Mikael Jones, mikael.jones@krogdirekt.com 070-278 76 64, Dalarna

Johakim Philipson, johakim.philipson@krogdirekt.com 072-312 22 85, Stor-Stockholm

Lacky Tsompanidis, lacky@krogdirekt.com, 072-290 87 27, Göteborg, Kungsbacka, Borås, Skåne

Mario Macri, mario.macri@krogdirekt.com, 070-841 37 08, Västmanland

Lars Andersson, lars.andersson@krogdirekt.com, 076-853 30 20, Hälsingland, Gästrikland

Esbjörn Habicht, esbjorn@krogdirekt.com, 070-316 31 52, Västernorrland

Det går även bra och kontakta vår kontaktperson på SIA GLASS.

Ann-Sofie Avebjörk, Key Account Manager 0346-71 52 36, annsofie.a@siaglass.se.

Här kan du ladda ner infoblad och produktblad för SIA GLASS

 

Produktblad SIA GLASS

Infoblad SIA GLASS