Kontakta oss

Välkommen att ta kontakt med oss på Krogdirekt.

Våra normala kontorstider är:
Måndag till torsdag 9:00 – 16:00
Fredagar 9:00 – 15:00

Besöksadress:
Hertig Karlsgatan 5C
582 21 Linköping

Våra medarbetare

Besök oss gärna på Facebook

Här delar vi med oss med allt som händer.

Våra medarbetare

Homan

Homan Karimi
Göteborg, Kungsbacka, Borås, Skåne
073-657 69 97
homan.karimi@krogdirekt.com

Lacky Tsompanidis
Göteborg, Kungsbacka, Borås
072-290 87 27
lacky@krogdirekt.com

Jimmy Thun
Marknadsansvarig
070-841 37 01
jimmy@krogdirekt.com

Lars Andersson
Hälsingland, Gästrikland
076-853 30 20
lars.andersson@krogdirekt.com

Inger Helmersson
Ekonomiansvarig
073-370 19 98
inger@krogdirekt.com

Johakim Philipson
Stockholm
072-312 22 85
johakim.philipson@krogdirekt.com

Mario Macri
Västmanland
070-841 37 08
mario.macri@krogdirekt.com

Yusuf Yildiz
Östergötland
070-956 53 56
josef@krogdirekt.com