Kontakta oss

Välkommen att ta kontakt med oss på Krogdirekt.

Normala kontorstider för huvudkontoret i Linköping:
Måndag till torsdag 9:00 – 16:00
Fredagar 9:00 – 15:00

Våra medarbetare

Besök oss

Välkommen att besöka oss på Krogdirekt.

Besöksadress Linköping (huvudkontor)
Hertig Karlsgatan 5C
582 21 Linköping

Besöksadress Stockholm
Tallåsvägen 6
163 43 Spånga

Kontakta någon av våra medarbetare

Henric Rondahl
VD & Marknadschef
073-320 09 60
henric@krogdirekt.com

Thomas Björklund
Östergötland, Jönköping, Kalmar, Kronoberg
070-841 37 01
thomas@krogdirekt.com

Mario Macri
Västmanland
070-841 37 08
mario.macri@krogdirekt.com

Esbjörn Habicht
Västernorrland
070-316 31 52
esbjorn@krogdirekt.com

Pelle Hansson
Göteborg, Västra Götaland, Halland, Skåne
070-916 82 73
pelle@krogdirekt.com

Josef Yildiz
Södermanland, Örebro, Östergötland
070-956 53 56
josef@krogdirekt.com

Inger Helmersson
Ekonomiansvarig
073-370 19 98
inger@krogdirekt.com

Lena Nethander
Göteborg, Västra Götaland
070-916 83 24
lena@krogdirekt.com

Johakim Philipson
Stockholm, Uppsala
072-312 22 85
johakim.philipson@krogdirekt.com

Lars Andersson
Gävleborg
076-853 30 20
lars.andersson@krogdirekt.com

Besök oss gärna på Facebook

Här delar vi med oss med allt som händer.