Kontakta någon av våra medarbetare

Henric Rondahl
VD & Marknadschef
073-320 09 60
henric@krogdirekt.com

Jimmy Thun
Östergötland, Småland
070-841 37 01
jimmy@krogdirekt.com

Mario Macri
Västmanland
070-841 37 08
mario.macri@krogdirekt.com

Esbjörn Habicht
Västernorrland
070-316 31 52
esbjorn@krogdirekt.com

Homan

Homan Karimi
Göteborg, Kungsbacka, Borås, Skåne
073-657 69 97
homan.karimi@krogdirekt.com

Josef Yildiz
Östergötland
070-956 53 56
josef@krogdirekt.com

Lars Andersson
Hälsingland, Gästrikland, Stockholm
076-853 30 20
lars.andersson@krogdirekt.com

Inger Helmersson
Ekonomiansvarig
073-370 19 98
inger@krogdirekt.com

Lacky Tsompanidis
Göteborg, Kungsbacka, Borås, Skåne
072-290 87 27
lacky@krogdirekt.com

Johakim Philipson
Stockholm
072-312 22 85
johakim.philipson@krogdirekt.com

Kontakta oss

Välkommen att ta kontakt med oss på Krogdirekt.

Våra normala kontorstider är:
Måndag till torsdag 9:00 – 16:00
Fredagar 9:00 – 15:00

Besöksadress:
Hertig Karlsgatan 5C
582 21 Linköping

Våra medarbetare

Besök oss gärna på Facebook

Här delar vi med oss med allt som händer.